Nowy Targ ul. Szaflarska 170

34-400 Nowy Targ
ul. Szaflarska 170
tel: (18) 261 02 22
fax: (18) 261 02 21
magazyn: (18) 261 02 24
serwis: (18) 261 02 23
e-mail: D_Autoremo@kulczyktradex.com.pl
e-mail serwisu: D_Autoremo_serwis@kulczyktradex.com.pl

Części zamienne i akcesoria


Osoba kontaktowa: Jonasz Burak
tel: (18) 261 02 24
e-mail: jonasz.burak@autoremo.com.pl
Serwis


Osoba kontaktowa: Tomasz Szeliga
tel: (18) 261 02 23
e-mail: tomasz.szeliga@autoremo.com.pl


Osoba kontaktowa: Mariusz Chudoba
tel: (18) 261 02 23
e-mail: mariusz.chudoba@autoremo.com.pl
Samochody osobowe


Osoba kontaktowa: Piotr Nowak
tel: (18) 26 10 222
e-mail: piotr.nowak@autoremo.pl


Osoba kontaktowa: Marcin Krupa
tel: 18 26 10 226
e-mail: marcin.krupa@autoremo.pl
Samochody użytkowe


Osoba kontaktowa: Jan Kuchta
tel: (18) 261 02 22
e-mail: jan.kuchta@autoremo.pl


Osoba kontaktowa: Łukasz Rzadkosz
tel: (18) 261 02 22
e-mail: lukasz.rzadkosz@autoremo.pl
© Volkswagen 2882  |  Zastrzeżenia prawne  |  Polityka Plików CookiesVolkswagen w Polsce